Aktivity v penzionu a okolí

Ať už jste milovníci klidu, nebo raději trávíte dovolenou aktivně, penzion Pod Lesem Vám má co nabídnout.

Přímo v penzionu můžete relaxovat na klidné zahradě s altánem, posedět u grilu nebo u ohniště, případně můžete vyrazit na houby do lesa začínajícího skutečně jen pár metrů od penzionu. Pstruhový revír v nedaleké Otavě je vhodný pro sportovní rybaření.

Po domluvě je možné využít nové Wellness centrum-hotel Annín v místě. Součástí centra je finská dřevěná sauna, turecká parní lázeň, vnitřní bazén, vířivka, nehtové studio a kadeřnictví,  jakož i široká nabídka masáží.

Milovníci aktivnější dovolené mohou v Anníně využít i posilovnu a 2 profesionální bowlingové dráhy s barem, které jsou také v nedalekém hotelu Annín.

V  okolí lze využít tenisové kurty, jezdecký klub Divišov (4km) a koupaliště v místě nebo v Sušici či v případě nepříznivého počasí moderní aquapark v Sušici. Sušický Offpark vám nabízí řadu adrenalinových zábav jako třeba lanový park u Otavy nebo sjezd na terénních koloběžkách z vrcholu Svatoboru. Z nedaleké Dlouhé Vsi vede do Sušice nová cyklostezka vhodná i pro inline brusle. V Sušici si také snadno můžete vypůjčit loď nebo raft pro splutí Otavy.

Annín je také výborný výchozí bod pro aktivity jako jsou turistika a cykloturistika, z penzionu se můžete vydat na řadu zajímavých turistických cílů na Šumavě.

V zimě vám nabízí lyžování na Šumavě řada areálů (nejbližší sjezdovka  Hartmanice 4 km, Železná Ruda 25 km, Zadov 26 km), milovníci zimní turistiky mohou využít hustou síť bežeckých stop na Šumavě.