Kniha hostů

 Dobry den, 
Jeste jednou dekujeme za krasnou dovolenou - milovany Annin, nadherne prostredi, bezva pocasi, vstricny a mily pan domu a vynikajici jidlo - o to tvrdsi navrat do reality s dietou.  Vas penzion vrele doporucujeme a urcite se radi vratime. 
S pozdravem a pranim krasnych dnu
Jitka Halata Janoutova Praha 
Zdenek Halata Hamburg

Nydrlovi

S veškerou chválou, která zde byla napsána plně souhlasíme. Doporučujeme všem, kteří chtějí prožít krásné a klidné chvíle na Šumavě.
Děkujeme.

Zdeněk Dragoun

Asi tak si představuji prožít dovolenou:
- perfektní poloha (nic není daleko vše v okruhu pár kilometrů vhodnost pro turistiku)
- klid a ticho
- ubytování ok
- strava na velmi vysoké úrovni a v čase po dohovoru s p. Havlíčkem kdykoli a cokoli (žádná ultimáta kdy a co)
A to nejhlavnější : přístup pana Havlíčka, vstřícnost a ochota, um ubytovací i kulinářský to je to, co musí každého těšit, protože o vše je ve velmi vysoké kvalitě postaráno.
Ještě jednou za vše velké díky.

Lenka Medová

Na Šumavě jsme měli svůj oblíbený penzion, do kterého jsme každý rok jezdili. Díky tomu, že byl letos obsazen, jsme strávili naší dovolenou u pana Havlíčka a musím říci, že vracet se už budeme právě sem. Pokoje jsou prostorné, z terasy je krásný výhled na okolní kopce, je zde úžasný klid a dostatek soukromí. Nejvíc z celé Šumavy mi ale bude chybět kuchyně pana Havlíčka:) Vaří opravdu skvěle!

Tůma

Za celou svoji rodinu, a za ty, jenž jsme na toto skvělé místo, jako je penzion pana Havlíčka, vzali s sebou bych mu chtěl za vše poděkovat. Mnoho příspěvků zde v této knize psalo o skvělé přírodě, perfektní kuchyni, přístupu k hostům atd. S tímto nám nezbývá než souhlasit. Jezdíme sem již léta a většina z těch co jedou s námi si toto místo taktéž zamilují. Takže ještě jednou díky a dáváme 5 hvězdiček s hvězdičkou :-)
Tůmovi

Jérôme PIETTE

From: Jérôme PIETTE [mailto:jpiette@hotmail.com]
Sent: Tuesday, September 22, 2015 5:00 PM
To: info@siman.cz
Subject: CZ fishing trip

hello Jan.

We wanted to thank you for this great week of fishing in your company. You made us discover beautiful fishing spot, especially on the Vltava and Volynka. We appreciate your sympathy and your advice because thanks to this, we caught lots of fish ....

You gave us counseled pension "lesem pod" and we do not regret that choice. Karel and his wife are so friendly. The apartment was spacious and spotless. The meals were plentiful and excellent.

In short, a perfect stay to repeat next year.

Thanks for all.

friendly.

Jérôme, Philippe and Philippe

Magda Krátká

Překrásný pobyt v překrásné přírodě, ubytování super, majitelé super, jídlo super - není co vytknout. Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit krásnou dovolenou. Borůvkové knedlíky pana Havlíčka to byla delikatesa hodná michelinské hvězdy. Mockrát děkujeme za skvěle prožitý týden. Rodina Krátkých

Petr

Děkujeme za nádherný pobyt ve vašem penzionu,byli jsme maximálně spokojeni s ubytováním i se stravou,nádherná přiroda kolem,vřelá obsluha.
Doporučujeme všem,kteří chtějí prožít klidnou dovolenou s možností výletů do krásné přírody.Ještě jednou děkujeme p.Havlíček.S pozdravem manželé Ševčíkovi s tátou dědou Ševčíkem...

Markéta Červenková

Děkujeme za luxusní pobyt v krásném kraji, pohádkové přírodě, v útulném penzionu s milou a ochotnou obsluhou a skvělým jednáním pana Havlíčka.
Už dlouho jsme takové jednání a ochotu nezažili. Těšíme se na další setkání a pobyt u vás!!!
Doporučuji každému tohle úžasné místo :)
Markéta :))

Pavlína Hulcová

Pane Havlíčku, mockrát děkuji za velice příjemné jednání. Váš penzion je opravdu super. Fantastická krajina a útulný penzion. Můžu říct, že mě to velmi mile překvapilo, čisto a pořádek. Hlavně přístup, měl jste s námi trpělivost, to jak jste se o nás staral, Vaše kuchyně je fakt super. Velice doporučuji každému. Tohle jednání se už moc nevidí. opravdu super ve všech směrech. Byla jsem spokojena, ráda si udělám čas a přijedu znovu. S pozdravem Hulcová z Bezděkova u Klatov.

Lothar Schmidt

Lieber Karell,
Seit über 10 Jahren verbringen wir jährlich ein paar schöne Tage bei .Besonders gefällt uns die traumhafte Lage Deiner Pension am Waldrand von Annin, wo man den herrlichen Ausblick in den Böhmerwald genießen und wunderschöne Spaziergänge sowie Ausflüge machen kann.
Erwaehnenswert ist Deine Gastfreundlichkeit , die Sauberkeit in der Unterkunft sowie Deine gute Küche.
Durch Deine liebevolle und nette Art und Weise hat sich zwischen uns ein freundschaftliches Verhältnis entwickelt. Wir kommen immer wieder gern.
Deine Freunde aus Weimar Lothar u. Marlies, Gerhard und Sybille

Joël & Patricia RICHARDEAU

Accueil chaleureux, simple, attentif et discret, reposant.
Karel notre hôte sait tout faire de ses mains et, appréciable pour un français, il sait cuisiner.
Les appartements loués sont grands et confortables ; ils sont propres, comme d'ailleurs partout en Tchéquie.
Pod Lesem est dans une vallée encaissée, sans beaucoup de vue. Mais partout alentour, de très nombreux chemins emmènent vers des forêts magnifiques aux arbres vénérables. Les sentiers de crête ouvrent sur les vastes et caressants paysages de la Sumava.
Belles villes et villages soignés à proximité, qu'on peut atteindre d'un coup de voiture.
Karel apprend le français qu'il parle déjà bien.
Venez-y, vous serez bien reçus. Et peut-être comme nous, y reviendrez-vous plusieurs fois...

Lea

Velice děkujeme za hezký víkend a vynikající kuchyň. Určitě příští rok přijedeme.

Lea

print24

Martina Hrubá

Chtěli bychom poděkovat panu Havlíčkovi za příjemný víkend v Anníně.Krásné a klidné prostředí,výborná kuchyně,útulný penzion.Můžeme doporučit všem.Mějte se krásně,ať se Vám daří.Určitě zase přijedeme.S pozdravem Martina Hrubá s rodinou

Vaňkovi

Děkujeme pane Havlíčku, opět to bylo u vás super. Všem doporučujem.
Vaňkovi, Zlín

Daniel Cochlar

Touto cestou bych chtěl mnohokrát poděkovat panu Karlu Havlíčkovi za skvělé služby a výbornou kuchyni na které jsme si opravdu pochutnali.I když jsme byli pouze pracovně opravdu jsme si ubytování ,jídlo a vše kolem užili.Ještě jednou díky.

Dan a Viktor - DCelektro

PS:Zase přijedem

Homolkovi

Letos poprvé na Šumavě a tento penzion nám poskytl všechno, co jsme potřebovali. Perfektní služby, zázemí pro výlety pěšky i na kole, prostornou zahradu pro děti, večerní grilování. Nejde zapomenout na laskominy z pánve mistra kuchaře a výborné svařené víno po celodenních výletech :-) Umístění penzionu je v klidné vesničce, což jsme velmi uvítali, vynikající relax. Spousta hřibů hned vedle v lese a spousta zážitků.

Děkujeme a rádi se vrátíme.

Homolkovi z Luhačovic

Petr Górka

Nezbývá mi nic jiného, než opakovat slova hostů, kteří penzion pana Havlíčka objevili a navštívili před námi. Vynikající jídlo, solidní ubytování, maximální ochota a vstřícnost pana Havlíčka.
V dnešní době jeden z mála solidních a hlavně slušných majitelů. Velice rádi se k němu i s přítelkyní vrátíme.
Ještě jednou děkujeme. Petr Górka a Jana Skybová, Ostrava.

Jiří Trnka

Před devíti lety jsme si přes internet náhodně vyhledali pobyt v penzionu "Pod Lesem" v Anníně. Dopadlo to tak, že letos tam pojedeme již po desáté. A proč ? Zamilovali jsme si místo, kde najdete klid a soukromí. Ale vracíme se tam především kvůli
panu Havlíčkovi, jeho ochotě,vstřícnosti a kuchařskému umění.
To vše přispívá ke krásnému a pohodovému pobytu.
Moc se těšíme v srpnu na shledanou.

Manželé Trnkovi a Honzík
Praha

Chocholová

Zdravíme, také my se chceme připojit k pochvale za ubytování a péči, která nám byla poskytnuta při naší dovolené o podzimních prázdninách. Moc děkujeme, budeme vřele doporučovat přátelům a my se k Vám budeme rádi vracet. Chocholovi